8248
komentářů v diskuzích
695
ohodnocených trailerů
63
ohodnocených filmů
0
příspěvků v blozích
11
článků na MovieZone

Kontakty:
Poslat vzkaz
E-mail
ICQ
Web

Oblíbené filmy

Uživatel nemá žádné oblíbené filmy.

Obecné info

Chodil jsem už na starou dobrou TrailerZone. Vytvořit si nick a zapojit se do diskuzí mě však, přiznávám, "donutili" až na jaře 2007 zájem o Transformers a svým nadšením uživatel MichaelBay, jehož reference o tržbách filmu byly čirým dětským nadšením. No a taky trošku zájem o filmy všeobecně, že ;-) Takže jsem se rozhodl taky zapojit. Když se pak v létě 2008 rozjela na MovieZone MZ Tipovačka počet mých příspěvků exponenciálně narostl. Od druhé sezony MZ Tipovačky pravidelně týden co týden zveřejňuji na svém blogu predikce a očekávání tržeb filmových novinek v USA a Kanadě. Nyní také shrnující reporty po jednotlivých kolech MZ Tipovačky.
Jinak už mám pár let nick LucLuc na csfd. A nick Luc v různých podobách používám od prvního políbení internetem v roce 1998, a to podle - v té době ještě geniálního - Luca Bessona (update 03/2009: zdá se, že Luc Besson svou genialitu nalezl zpátky - thumb up pro Taken)

Já a film

Jsem prý "divák-intelektuál-milovník filmu - náročný, zároveň vděčný, univerzální, vždy lačný většího či menšího filmového zážitku..."
...jo a taky miluju dobré seriály (ty z produkce Showtime například) v jakémkoliv množství

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.