4788
komentářů v diskuzích
1063
ohodnocených trailerů
80
ohodnocených filmů
0
příspěvků v blozích
0
článků na MovieZone

Kontakty:
Poslat vzkaz
E-mail
ICQ
Web

Oblíbené filmy

Obecné info

Ostravak pracující ve Frýdku-Místku. Fanatik do hudby - rock a metal obzvláště a fanatik do filmu skoro všech žánrů kromě nechutně kýčovitých romantických filmů, německo-rakouských (typu Doktor z hor aj.) a českých seriálů (typu Ordinace v růžové zahradě, brrr). Z oblíbených žánrů nejraději sci-fi, akční, válečné a horory. Velký fanda filmů: Johna Woo, Jamese Camerona, Alana Parkera, Ridleyho Scotta, Michaela Manna, Tima Burtona, Paula Verhoevena, Johna Carpentera , Davida Finchera, Petera Jacksona (a to ne jen kvůli Lord Of The Rings) a díky MovieZone už i Kevina Smithe :-)
Z jiných oblastí: nejraději si pochutnávám na tradiční nezdravé české kuchyni spolu s pivem, jehož oblíbenost u mne roste závratnou rychlostí :-) Rád syrovou zeleninu. Nesnáším vařenou zeleninu a vyplňování infomací o sobě do podobných profilů :-)

Já a film

Žebříček oblíbených filmů sestaven tak, aby tam byl jeden film od mého oblíbeného režiséra, pořadí je pouze orientační a neberte ho doslova, a navíc počet 10 filmů mi zdaleka nestačí :-)
© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.