Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

822

komentářů
v diskuzích

0

ohodnocených
trailerů

0

ohodnocených
seriálů

0

článků
na TVZone


OBECNÉ INFO

Něco o sobě? Jsem cinefil do morku kostí, člen hard core jádra Moviezone se schopností konvertovat lidi ve svém okolí na filmovou stranu Síly, ze kterých si pak dělám své celuloidové padawany (no oni si spíš ze mě dělají filmového guru..). Ujíždím na depresivních filmech, žánru sci-fi, ale nepohrdnu v podstatě ničím (snad jen asijskými "kečupárnami"). Když se zrovna nevěnuju škole, trávím většinu času u filmu, bez kterého si už nedokážu ani svůj život představit. Je to závislost - ale aspoň si neničím zdraví :)


JÁ A SERIÁL

K mému osvícení nad filmovým kouzlem stačil jediný film jednoho prázdninového dne v minulém miléniu. Od té doby sleduji všechny žánry a doporučení ve snaze prožít stejně intenzivní zážitek jako tenkrát. Filmy jsou pro mne únikem z reálného světa, místem odpočinku a nezměrných možností a občas to vyvolává dojem, ze se právě v nějakém nacházím. Mezi mé favority patří Darren Aronofski, David Fincher, ale své oblíbence bych jmenoval ještě hodně dlouho. V současné době píši převážně na svůj blog Cinefil on rampage a působím jako redaktor filmového webu Movietime a kulturní e-zin Galaxie .
Mimo "divácké profese" jsem se před pár lety pokusil i o "režijní kariéru", která vyústila v krátkometrážní snímek Má hlad a videoklip Ležérně natažená. Na obojím je patrný nedostatek zkušeností, natáčecího času i nedostupnost kvalitní kamery. Snad ale tyhle nešvary vynahradí nápad a humor obou děl.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se